Microplus Caci

1992 yılında kurulan "Caci international" güzellik uzmanlarına yönelik profesyonel amaçlı elektroterapi ekipmanlarının üretim ve temininde İngiltere`nin en büyük firmasıdır.

Cihazın ana fonksiyonu, yaşlılık izlerini tedavi etmek, cilde canlı ve genç görünüm kazandırmak, kasların toparlanarak zayıflamasını sağlamaktır. Cilt ve kas dokularını aynı anda uyarmak, cilt dokusu altında bulunan kaslara canlılık ve zindelik kazandırarak, hareketsiz kalan ve kan dolaşımı zayıflığı sonucu gevşemiş, yapısını yitirmiş kasları tekrar yapılandırmaktır.

Caci Quantum ; teknolojinin son olanaklarından yararlanılarak geliştirilmiş ve bir estetik merkezinde uygulanan tüm tedavileri tek başına yapabilen bir zayıflama cihazıdır.

Caci Quantum `un 5 ayrı zayıflama programı ve her programın kendi içinde ayrılan bölümleri bulunmaktadır.

Bu bölümlerde; zayıflama ve selülit sorunları için uygulanabilecek çeşitli tedavilerin yanında, kırışıklık giderme, ameliyatsız yüz germe, lifting gibi spesifik yüz ve vücut sorunlarının iyileştirilmesine yönelik uygulamalar da yer almaktadır.

Caci Quantum cihazında aynı anda birkaç zayıflama program birden kullanıla bilinmektedir. Örneğin zayıflama programı uygulanan bir müşterinin aynı anda yüzündeki kırışlıklar giderilmesi için ameliyatsız yüz germe işlemi ya da bir müşteriye selülit programı uygulanırken, diğerinin bacak içlerindeki sarkıklıklar toparlanabilinmektedir. Bu sayede tedavi süreleri kısalır ve müşteriler bekledikleri sonuca en hızlı şekilde ulaşmış olur.

Caci Quantum ile vücut şekillendirme ve toparlama ve zayıflama, cilde elektro masaj yaparak etkisini gösterir. Şekil olarak pateni andıran Caci Quantum ile masaja başlamadan önce cilde özel jel sürülür.

Caci Quantum ile elektro masaj yapılırken, kaslar çalışır ve yağlar parçalanır. Masaj uygulanan kişi bir akım hissedip, sadece masajın etkisini hissetmektedir.

Eskiden felçli hastalar üzerinde uygulanan bu aletin hastaların kaslarına yaptığı fayda görülünce, patenti İngilizler tarafından alınmış ve zayıflama ve güzellik dünyasında da kullanılmaya başlanmıştır,

Hiç bir yan etkisi bulunmayan Caci Quantum ile acı çekmeden gençleşip zayıflayabilirsiniz. Aynı işlem liposuction ameliyatlarından sonra da geçerli olmaktadır.

Caci Quantum ; haftada üç kere olmak üzere toplam 15 seansta, beş hafta gibi kısa bir sürede bir ile üç beden arası zayıflama sağlamaktadır.