Velasmooth

Velasmooth cihazı ne amaçla kullanılır?
Velasmooth bölgesel fazlalıkların giderilmesinde,selülitlerin azaltılmasında veya yok edilmesinde,vücudun şekillendirilmesi,minör kas ağrılarında hafleme,bölgesel kan dolaşımında iyileşme ve cilt kalitesinin artırılmasında kullanılmaktadır.

Velasmoothun sistematik özellikleri nelerdir?
Vakum,infrared(kızıl ötesi ışınlar),Radyo frekans ,mekanik masaj ve lenf drenaj’dır.

Velasmooth herkeze uygulanabilinir mi?
Doktor muayenesinden sonra ciddi sağlık sorunu olmayan 18 yaş üstü kişilere uygulanabilinir.

Velasmooth kaç seans uygulanır? Ne kadar zamanımı alır?
Vela smooth haftada 2 seans 30-45dakikalık seanslar halinde probleme bağlı olarak 10-15 seans uygulanır?

Velasmooth sadece cihaz yardımıylamı uygulanmakta?
Velasmooth cihazıyla birlikte kendi özel solüsyonu kullanılmaktadır.Bu solüsyon cilt kalitesini düzeltmeye,selülitlerin daha hızlı giderilmesine ve içeriğinde bulunan yağ yakıcı ajanlarla incelmenin daha hızlı olmasını sağlamaktadır.

Velasmooth seanslarına devam ederken ve sonrasında nelere dikkat etmeliyim?
Bol su içmeye,hareketliliğinizi artırmaya,çok yağlı yişyeceklerden uzak durmaya özen gösterirseniz sonuçlar yüz güldürücü olmaktadır.

Velasmooth seanslarından sonra beklentim ne olmalıdır?
Vela smooth seanslarınız bittikten sonra bedende daralma,vücudun şekillenmesi,cilt kalitesinde artış,selülitlerin dercesine göre azalma ,yok olma,vücuttaki şikinlik şikayetinin giderilmesi vs

Lipolite işlemi ile incelme nedir?
lipolite işlemi ilk amerikada uygulanmyay başlayan bölgesel incelmede etkili bir yöntemdir!Hedef istenmeyen yağları bölgeden uzaklaştıırmaktır.İnsülin iğneleri ile cilt altına doktor tarafından yağ parçalayıcı ajanlar enjekte edilmekte ve ardından velasmooth seansı uygulanmaktdır.Yani mezoterapi+mekanik masaj+radyofrekans dalgaları+infrared+vakumun birlikte kullanılmasıdır.

Lipolite işleminden sonra günlük hayatıma hemen dönebilirmiyim?
İşlemden sonra günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz.İşlemden sonra hassas ciltlerde iğnelerin girdiği bölgelerde geçici morluklar oluşabilir.