Hakkımızda

1993 yılında Bağdat Caddesi, Selamiçeşme`de Hatice Yılmaz tarafından kurulan Ladonna Grubu, zaman içinde 4 şubeye ulaşmış, 50`nin üzerinde çalışanı, uzman doktoru ve uzman estetisyenleri ile bir çok alanda hizmet vermektedir.

Ladonna, uzman kadrosu, huzurlu atmosferi, kişiye özel hizmet konsepti, size özel bakımları, profesyonel ürünleri ve güzellik ekipmanlarıyla güzellik ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Prensibimiz her zaman, alanında uzman kadromuz ile en kaliteli ürünleri kullanarak sizlere hizmet vermektir. 20 yıllık tecrübemizde "Primum non nocere = Önce zarar verme" sözü, ilk hareket noktamız olmuştur. Buradan yola çıkarak bizim yardımımızı (hizmetimizi) istediğiniz konuda öncelikle uzmanlarımız tarafından yapılan değerlendirme ile size özel bakım, tedavi planını hazırlayıp size sunuyoruz. Hedefimiz her zaman, kliniğimizden memnun ayrılmanızı sağlamaktır. Kapılarımızı açtığımız günden bu yana bizden hizmet alan dostlarımızın katlanarak artması referansımızdır.

Sizi, konforlu bakım odalarımızda gençleşmeye, güzelleşmeye, incelmeye, arınmaya, huzur, dinginlik ve rahatlamaya davet ediyoruz. Hedefimiz, Ladonna`nın özel atmosferinde, uzman kadromuzla size en iyi şekilde hizmet vermek, estetik dokunuşlarla vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun mükemmel bir dengeye ulaşarak sağlıklı bir yaşam biçimi oluşturmanıza yardımcı olmaktır. Günümüzün değişen ihtiyaçlarına paralel olarak bizler de bilgi ve becerilerimizi katıldığımız kurs ve workshoplarla güncelleyip, kullandığımız cihazları teknolojideki gelişmelere uygun sistemlerle yeniliyoruz.

Hemen bugün istekleriniz doğrultusunda uzmanlarımıza danışarak seçeceğiniz güzellik ve bakım hizmetlerimiz vücudunuza enerji, ruhunuza dinginlik ve zihninize berraklık kazandıracaktır.

Polikliniğimizde aşağıdaki konularda tüm hizmetleri son teknoloji ile alabilirsiniz.

Medikal Estetik
Lazer Tedavileri
Cilt Bakımları
Zayıflama
Selülit
Epilasyon Sistemleri