Fraksiyonel Radyofrekans

Altın İğne gençleştiren tedavi

Altın iğneler mikro seviyede derinizin altında radyo frekans enerjileri uygulayarak daha sıkı ve genç bir cilde sahip olmanızı sağlar. Cildinizin gevşeyen, kırışan bölgelerinin dışında sivilce ve cilt lekeleriniz için de uygulama yaptırabilirsiniz.

Bu teknoloji uzun süredir var olsa da Ladonna Poliklinik size daha etkili ve daha güvenilir şekilde "altın iğneler" ile uygulama yapmaktadır. En iyi iletken olan altından 49 iğne ile uygulama yapan cihaz, cildinize hiç zarar vermeden 4 milimetre kadar altına inebiliyor.

Bu yöntemle iğneler cilt altına ilettiği radyofrekans dalgaları ile ısıyı 60 dereceye kadar çıkartır. Cilt yüzeyinizde herhangi bir zarar oluşmayacağı gibi, bu yöntem direk kolajenin üretildiği bölgeye ulaşıyor, bu dokuyu tahrik ederek, doğal bir yara iyileşme süreci başlamış oluyor. Böylece cildiniz kendini yenileyerek onarmaya başlıyor.

Mezoterapi, fraksiyonel lazer ve radyofrekans teknolojisini tek cihazda toplayar. Ofis ortamında bile uygulanabilen bu sistemde kişiye özel tek kullanımlık iğneler kullanılır. Böylece hijyen ve sağlığınız için en önemli koşullardan birisi de sağlanmış olur.

Altın iğne yöntemi her mevsim uygulanabilir. Altın iğne yöntemi ayrıca ifadenizde bir bozukluk oluşturmayarak diğer yöntemlerden kendisini ayırır.

Türkiye`de sayılı uygulama merkezlerinden birisi olan Ladonna Poliklinik, cildinizde istenmeyen bozukluklara karşı kalıcı bir çözüm sunuyor.

Uygulamada dikkat edilmesi gereken noktalar

Uygulama öncesi cildinizi yumuşatmak ve ağrıyı minimize etmek amacı ile özel bir cilt bakımı uygulanır.
Uygulama ortalama 30 dakika sürmektedir. Bu süre uzman doktorumuzun uygun gördüğü kadar uzalabilir ya da kısalabilir.
İlk 5-6 saat içerisinde cildinizde yoğun kızarıklıklar oluşacaktır.
Takip eden 24 saat - 72 saat arasında ise kızarıklıklar geçerek pembeleşmeye başlamaktadır.
İşlem sonrası uzman doktorumuz ve dermatoloğumuzun tavsiye ettiği nemlendirici kremler kullanılmalıdır.