Yasal Uyarı

Bu web sitesi Özel Ladonna Polikliniği tarafından ziyaretçilerinin ihtiyaç duyduklarında kullanımlarına yönelik olmak üzere; sadece yapılan işlemlerle ilgili, sağlığı geliştirici ve koruyucu nitelikte olan temel bilgileri, sağlık sorunlarından korunma veya sağlık sorunlarının kişide meydana getirdiği olumsuzlukların şahsi tedbirler ile giderilmesi veya azaltılması hakkında bilgi vermek amacıyla çeşitli kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Yaygın olarak uygulanan işlemler hakkında arşiv niteliğinde bir bilgi sitesidir.

Bu sitedeki bilgiler ziyaretçilerini bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla çeşitli kaynaklardan derlenmiş olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Verilen bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir. Site içeriğinin tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Tıbbi bilgiler, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede değişebilir veya terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür.

Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak ve eğitim amacıyla bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15.02.2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

LİNK VERDİĞİMİZ WEB SİTELERİNİN İÇİNDE YER ALAN BİLGİLER VE METERYALLER HAKKINDAKİ YASAL SORUMLULUK SÖZ KONUSU WEB SİTESİ SAHİBİNE AİTTİR.